Download on App Store Get it on Google Play
 
Sorularınız Cevapsız Kalmasın

Sıkça Sorulan
Sorular

Biletler ve seyahatleriniz hakkında aklınıza takılan sorulara bu bölümden yanıt bulabilirsiniz. İsterseniz 0 392 444 4364 numaralı çağrı merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

Biletinizde yazan sefer saatinden  30 dakika önce yolcu biniş işlemleri sonlanacaktır. Bu saatten sonra gelen yolcularımız için işlem yapılmayacaktır.

Taşucu ve Girne Limanları gece 23:30 da kapanır ve sabah 08:00 de açılmaktadır. Gece kalkan gemilerimizde sizi 23:30 dan önce limana/gemiye almak zorundayız. Gemimiz 5 saatte karşı limana vardığı için gemimiz geç hareket etse bile 08:00 de karşı limanda olursunuz.

Deprem bölgelerinde ikamet eden ve kimliğine ulaşamayan yolcular için;  yeni tip çipli TC kimlik zorunluluğu kalkmış olup, alınacak geçici kimlik belgesi ile KKTC’ye gelmeye izin verilmektedir. Yine aynı kapsamda 0-15 yaş arası çocukların kimliklerinde fotoğraf zorunluluğu da kalmıştır. Ayrıca nüfus dairesinden alınacak geçici kimlik belgesi de geçerli olacaktır.

KKTC ve TC Vatandaşları Çipli Kimlikleri ile araçlarını Türkiye’ye götürebilir.

Türkiye’ye araçlarıyla gitmek isteyen KKTC vatandaşları, Araç Kayıt Dairesi’nden çıkış iznini, pasaport yerine, KKTC çipli kimlik kartlarıyla yapmaları halinde KKTC kimlik kartlarıyla araçlarını Türkiye’ye götürebileceklerdir. TC Vatandaşı araç sahipleri TC çipli kimlikleri ile kısa süreli, turist olarak gelebilirler. Oturma/çalışma izni olan veya öğrenci statüsünde olan kişiler için araçları ile giriş/çıkışta pasaport zorunluluğu devam etmektedir.

TC Kimlikler Hakkında Önemli Bilgi:  Her yaştan TC vatandaşı (0-15 yaş da dahil), KKTC ye giderken kimlik ile çıkacaksa, kimliklerinin yeni tip, çipli ve FOTOĞRAFLI olması zorunlu olmuştur. 0-15 yaş arası çocukların fotoğraflı, çipli kimliği yok ise pasaportlarını kullanabilirler. NOT : KKTC den Türkiye’ye giden TC vatandaşları eski/fotoğrafsız kimliklerini son kez kullanabilir. Ancak KKTC’ye geri gelirken yeni/fotograflı kimlik kullanmak zorundadır. Bu kural deprem bölgelerinde ikamet eden kişiler için geçerli değildir. Bknz: Yukarıdaki madde.

KKTC’ye gelmeden önce, TC plaka olmayan,  yabancı plaka (Kıbrıs plaka dahil)  araç sahipleri için  önemli bilgi : Yabancı plakalı araçlarin Türkiye’de gümrük işlemleri sırasında Türkiye sınırları içinde yeni kesilen ve/ya geçmişte kesilen ve ödenmemiş cezalar (trafik, köprü ve yol gecis ücretleri) işlem sırasında araç sahiplerinin karşısına çıkacaktır. Ödemeyi telefonunuza indireceğiz “GİB uygulaması” üzerinden yapabilirsiniz. Ceza ücretlerini ödemeyen araç sahipleri cıkış yapamayacaktır, Nakit ceza tahsilatı sadece hafta içi mesai saatleri içinde yapılmaktadır. Mağduriyet yaşamamak için önlem almanızı dikkatinize sunarız.

Gemimizde kapalı yolcu salonlarına  evcil hayvan girişi kafes içinde olmalıdır. Kamaralara evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Kuzey Kıbrıs ve Türkiye arasında hem pasaport hem de TC/KKTC kimliğim ile seyahat edebilir miyim?
TC ve KKTC vatandaşları Kuzey Kıbrıs ve Türkiye arasında hem pasaportları ile hem de TC/KKTC kimlikleri ile seyahat edebilirler Pasaportu ile seyahat edecek T.C vatandaşları Türkiye'den çıkış harcı ödeyerek pasaport ile çıkış yapabilirler.

ÖNEMLİ BİLGİ : KKTC yönüne çıkışlarda kullanılacak TC kimliklerin yeni tip çipli olması gerekmektedir. TC vatandaşlarının eski tip nüfus cüzdanları ile Türkiye'den çıkış işlemleri sona ermiştir.

1 Ekim 2021 tarihinden itibaren 0-15 yaş arası çocuklarda da FOTOĞRAFLI çipli kimlik kullanılması zorunlu olmuştur.
Aracım ile seyahat edeceğim. Pasaportumun olması şart mı?
Araç sahipleri veya sahibinden alacağı vekalet ile aracı kullanacak olanlar için pasaport zorunluluğu kalkmıştır. TC ve KKTC vatandaşları eğer kısa süreli turist olarak seyahat ediyorsa, yeni tip çipli kimlikleri ile araçları ile çıkış/giriş yapabilirler. Asker, öğrenci, çalışma izni, oturma izni olanlar için pasaport şartı devam etmektedir.

NOT : Türkiye’ye araçlarıyla gitmek isteyen KKTC vatandaşları, Araç Kayıt Dairesi’nden çıkış iznini, pasaport yerine, KKTC çipli kimlik kartlarıyla yapmaları halinde KKTC kimlik kartlarıyla araçlarını Türkiye'ye götürebileceklerdir.

Aracım ile Kuzey Kıbrıs'tan Türkiye'ye giderken ne yapmalıyım?

KKTC plaka  araç ile limanlardan çıkmadan önce KKTC Vergi Dairesinden şahsen veya online olarak (Motorlu Araçlar) araç çıkış izni alınmalıdır:

https://online-vergi.gov.ct.tr/gvdos_online-vergi/

ÖNEMLİ : Vekalet ile araç çıkaranlar araç çıkış iznini bizzat  KKTC Vergi Dairesinden elden almak zorundadır ve vekaletli araçlar için online siteden alınan çıkış belgeleri geçerli olmayacaktır.   

Araç ile çıkarken KKTC yeni tip çipli kimlik kullanılabilir ve araç çıkış izni alınırken kimlik no ile alınmalıdır.

Yolcular araçları ipotekli ise bankadan çıkış izni almak zorundadırlar.

Yabancı plakalı araçlarin Türkiye’de gümrük işlemleri sırasında Türkiye sınırları içinde yeni kesilen ve/ya geçmişte kesilen ve ödenmemiş cezalar (trafik, köprü ve yol gecis ücretleri) işlem sırasında araç sahiplerinin karşısına çıkacaktır. Ceza ücretlerini ödemeyen araç sahipleri cıkış yapamayacaktır, Ceza tahsilatı sadece hafta içi mesai saatleri içinde yapılmaktadır. Mağduriyet yaşamamak için önlem almanızı dikkatinize sunarız.

Güney Kıbrıs kara sınır kapılarından geçerek Girne/Mağusa Limanından Türkiye’ye gidecek olan yabancı uyruklu araç sahiplerinin geçtikleri kapıdan G-104 formunu mutlaka istemeleri gerekmektedir.

Aracım ile Türkiye'den Kuzey Kıbrıs'a gelirken ne yapmalıyım?
Aracı ile Kuzey Kıbrıs'a kısa süreli turist olarak seyahat etmek isteyen kişi yeni tip çipli TC kimliği ile veya pasaportu ile Kıbrıs'a gidebilir. Aracı yalnızca ruhsatta ismi yazan kişi veya vekalet vereceği 3. bir şahıs Türkiye'den çıkartabilir.

Öğrenci, asker, çalışma/oturma izni olanların 5 yaşından büyük araçları için vekalet kabul edilmemektedir.

Aracın ruhsatı şirket üstüne ise, tüm şirket ortaklarının vekaleti istenmektedir.

Ticari araçlar yurtdışına çıkmadan önce Ticaret Dairesinden özel izin almak zorundadır.
Kiralık araçların yurt dışına çıkmasına izin verilmemektedir.
Banka kredisi ödemesi devam eden araç sahipleri bankalarından "Yurt Dışına Çıkış Yapabilir" içeriği taşıyan bir mektup almalıdır.
Araç sahipleri Kuzey Kıbrıs'a girerken en az 1 aylık Kuzey Kıbrıs trafik sigortası satın almak zorundadır. Bu sigorta Kuzey Kıbrıs'a girerken gümrüklü alanda yapılabilir.
Araç sahibi Kuzey Kıbrıs'ta öğrenci ise okuldan alacağı öğrenci belgesini yanında bulundurmak zorundadırlar. Öğrenci belgeleri alındığı tarihten itibaren 1 yıl geçerlidir.
Araç sahibi Kuzey Kıbrıs'ta öğrenci ise en az 3 aylık Kuzey Kıbrıs trafik sigortası almak zorundadır. Bu sigorta Kuzey Kıbrıs giriş gümrüğünde alınacaktır.
Kuzey Kıbrıs'a girişte gümrük tarafından araç şoförüne verilecek olan G–104 adlı gümrük formu Kuzey Kıbrıs'tan çıkarken ibraz edilmek zorundadır. Bu nedenle formu çıkış gününüze kadar saklayınız.
Trafik adada sol şeritte olup, yerel veya uluslararası sürüş ehliyeti kullanılabilir.

Öğrenci, asker ve devlet görevlisi olanlar TC plaka araçlarını görev ve öğrencilik süreleri boyunca kullanmak üzere KKTC'ye getirebilir.

KKTC'de çalışma/oturma izni olanlar TC plakalı araçlarını KKTC'ye getiremezler.
Araç bileti alınca şoför ücretsiz mi?
Evet. Halen devam eden kampanyamız süresince araç bileti alırken şoför olacak kişi için sadece giriş ve/ya çıkış vergilerini ödersiniz.
Askerim ve hudut çıkış belgem var, vergi seçimimi nasıl yapmalıyım?
Hudut çıkış belgesi olan herkes bilet alırken vergi seçenekleri arasında "Hudut Çıkış Belgeli Asker" seçeneğini seçmelidir. Hudut çıkış belgelerinizin yolculuğunuz sırasında yanınızda olduğundan emin olun.
Biletimin sefer tarihini değiştirmek istiyorum. Mümkün mü?
Evet mümkün. Email adresinize gelen biletlerinizin alt kısmında bulunan "Seferinizi değiştirmek için tıklayınız" ibaresinin üzerini tıklayarak seferinizin tarihini değiştirebilirsiniz. Yeni seçeceğiniz seferde fiyat farkı çıkarsa, bilet satış sözleşmemizde yer alan kurallar çerçevesinde, ödemekle yükümlüsünüz.
Biletimi kullanmayacağım ve iptal etmek istiyorum.
Biletinizi internet üzerinden aldıysanız, size atılan bilgi e-mailinde her biletin yanında "İptal Et" butonu bulacaksınız. Buraya tıkladığınızda bilet iptal koşullarına göre iptal işleminiz yapılarak bileti almış olduğunuz karta iadesi yapılır.
Önemli Not: Bilet iptallerinde sefere 24 saat kalana kadar olan sürede %25 ceza kesintisi yapılır. Sefere 24 saat kala ve sonrasında gelen iptal taleplerinde ise aşağıdaki kurallar uygulanır;

Son 24 saat içinde şahsı ile ilgili geçerli bir sebebi olmaksızın hiçbir bilet açığa alınamaz veya tarih/sefer değiştirilemez. Bilet sadece %50 ceza kesintisi uygulanarak iptal edilebilir.
Sefer saatinden önce son 6 saat içinde bilet iptali ve/veya tarih değişikliği ve/veya iadesi yapılamaz, Bilet sadece %75 ceza kesintisi uygulanarak iptal edilebilir.
Sefer saatinden 24 saat önce yetkili acenteden, yolcuya gelen emaildeki link üzerinden, veya Akgünler Merkez Ofislerinden yapılacak işlemle sefer tarihi değiştirilebilir veya tarih açık bilete dönüştürülebilir. Açık biletler bilet kesiliş tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.
Biletimi iptal ettirmek istiyorum. Ceza öder miyim?
Sefer saatine 24 saat kalana kadar; iptal edilen biletlerin iadesi %25 ceza uygulanarak yapılır, biletin seferi değiştirilebilir ve bilet açığa alınabilir. Son 24 saat içinde şahsı ile ilgili geçerli bir sebebi olmaksızın hiçbir bilet açığa alınamaz veya tarih/sefer değiştirilemez. Bilet sadece %50 ceza kesintisi uygulanarak iptal edilebilir. Sefer saatinden önce son 6 saat içinde bilet iptali ve/veya tarih değişikliği ve/veya iadesi yapılamaz, Bilet sadece %75 ceza kesintisi uygulanarak iptal edilebilir. Sefer saatinden 24 saat önce yetkili acenteden, yolcuya gelen emaildeki link üzerinden, veya Akgünler Merkez Ofislerinden yapılacak işlemle sefer tarihi değiştirilebilir veya tarih açık bilete dönüştürülebilir. Açık biletler bilet kesiliş tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.
Biletinizi internet üzerinden aldıysanız, size atılan bilgi e-mailinde her biletin yanında "İptal Et" butonu bulacaksınız. Buraya tıkladığınızda bilet iptal koşullarına göre iptal işleminiz yapılarak bileti almış olduğunuz karta iadesi yapılır.
Biletimi aldığım tarihte kullanamayacağım. Açığa almak ve ileri bir tarihte kullanmak istiyorum.
Biletinizi kullanmayacaksanız email ile gelen biletlerinizin alt kısmında yer alan "Seferinizi değiştirmek için tıklayınız" ibaresinin üzerini tıklayarak yapabilirsiniz. Biletiniz kesildiği tarihten 1 yıl sonrasına kadar olmak kaydıyla kullanılabilir. Hat değişikliği de yapılabilir. Biletinizi tekrar kullanmak istediğinizde yine aynı linki tıklayarak istediğiniz tarihteki sefere atayabilirsiniz. Bazen arada fiyat farkı çıkabilir ve bu farkı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Engelli indirimi ve 60 yaş üstü indirim uygulanıyor mu?
Engelli indirimimiz bulunmaktadır. 60 yaş üzeri için indirim tanımlı değildir.

Araç ve yolcu biletimi aldım. Limalarda giriş ve çıkışta ödemem gereken başka birşey varmı?
Yolcu ve araçların giriş ve çıkış vergileri fiyatlarımıza dahildir. Sadece aracınız için gideceğiniz ülkede trafik sigortasını yaptırırken varış limanında ödenecek miktar size ait olacak.

18 yaşından küçük yolcular yalnız yolculuk edebilir mi?
18 yaşından küçük yolcular nüfus cüzdanları ile çıkış yapacaklarında kendileri ile birlikte seyahat ETMEYECEK olan ebeveyn veya ebeveynlerinin noterden alacakları bir "MUVAFAKATNAME" olmadan yurt dışına çıkamazlar.

Nüfus cüzdanı ile seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi, ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekiyor.
Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekiyor.
18 yaşından küçük çocuğunuz pasaportu ile seyahat edecekse ebeveynlerinin iznine ve muvafakatnameye gerek yoktur.
Kuzey Kıbrıs'a hangi limanlardan gidebilirim?
Akgünler Denizcilik seferleri Türkiye'den Taşucu ve Mersin limanları ile Kuzey Kıbrıs'ta Girne ve Gazimağusa limanları arasında düzenleniyor.
Taşucu'nda gemiler hangi limana yanaşıyor?
Taşucu merkezinde bulunan küçük limanının kapatılmasından sonra, Taşucu'ndan bütün deniz trafiği SEKA limanından yapılmaktadır. Deniz Otobüslerimiz ve Via Mare feribotumuz kalkış ve varış için Seka limanını kullanıyor. Biletli yolcularımızın sefer saatinden 2.5 saat önce Taşucu şehir merkezinde bulunan ofisimize gelerek biniş işlemlerini yaptıktan sonra Seka Limanına gitmeleri gerekmektedir.
Girne Limanından Lefkoşa, Magusa ve Güzelyurt'a servisleriniz var mı?
Girne Limanından bizim düzenlediğimiz bir servis bulunmuyor. Girne Limanında yer alan taksi durağı aracılığı ile en yakın otobüs terminaline kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer valiziniz az ise limandan anayola yürüyüp oradan geçen dolmuşlara binerek kısa sürede şehirlerarası servis yapan otobüslerin kalktığı alana ulaşabilirsiniz.

Bulunduğum ülkeden çıkarken polise veya gümrüğe danışmak istediğim özel istediğim bir husus var.
Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.
Taşucu Liman Polisi 0324 741 4195
Taşucu Liman Gümrük 0324 741 4039
Girne Liman Polisi 0392 815 1799
Girne Liman Gümrük 0392 815 4984
Mersin Liman Polisi 0324 231 5910
Mersin Liman Gümrük 0324 241 2800 / 0324 241 2887

Seferlerimizde evcil dostlarınızı ((kedi, köpek ve kuş) ücretsiz olarak taşıyoruz.  Evcil hayvanlarınızın sefer süresi boyunca konforlu ve güvenli seyahat edebilmesi için kafes içerisinde bulundurulmaları gerekmektedir. Evcil hayvanlarınızı kapalı yolcu salonlarına girişi sadece  sert yüzeyli kafes içinde veya yumuşak yüzeyli kafes/çanta içinde veya ağızlık ile  mümkündür.

Kuzey Kıbrıs’a evcil hayvanınızla giriş yaparken;

Kuzey Kıbrıs’a giriş yaparken evcil hayvanınızı (kedi, köpek ve kuş) beraberinizde  getirebilirsiniz. KKTC’ye evcil hayvanlarını getirmek isteyen yolcularımız adaya girişlerinden önce ki 30 gün içinde KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Veteriner Dairesi Müdürlüğü’nden “İthal Ön İzin Belgesi” almak ve yolculuk öncesinde firmamıza ve KKTC’ye varışta ilgili görevlilere ibraz etmek zorundadır. Bu belge eposta veya faks yolu ile alınabilir ve alındığı tarih itibari ile 30 gün geçerlidir. Belge için başvuru formu ve diğer şartlar için

BAKINIZ : Karantina / Quarantine (ct.tr)

Türkiye’ye giriş yaparken;

Yolcu Beraberinde Getirilen Evcil Hayvanlar Yolcuların gümrük vergilerinden muaf olarak beraberlerinde 2 adet evcil hayvan ile 10 adet balık getirmeleri mümkündür. Evcil hayvanlar tanımı sınırlı tutulmuş olup “kedi, köpek ve kuş” olarak tanımlanmıştır. Veteriner sağlık raporu, orijin ve aşı belgesi ile varsa kimlik ve eşgal belgesi ibrazı şartı ve veteriner kontrolü kaydıyla işlem yapılmaktadır.

BAKINIZ : https://vskn.tarimorman.gov.tr/sabihagokcen/Menu/42/Yolcu-Beraberinde-Getirilebilecek-Hayvanlara-Dair-Evraklar

Yanımda ücretsiz olarak kaç valiz götürebilirim? Kilo sınırı var mı?
Araçlı gemimizde, yanınızda 3 adet valiz veya koli götürebilirsiniz. Deniz Otobüsünde yolculuk yapacaksanız, yanınızda 2 adet valiz ve 1 el çantası götürebilirsiniz. Parça başı için uygulanan kilo sınırı bulunmamaktadır.
KKTC’de ikamet eden kişiler, ikamet yerlerinde adlarına kayıtlı bir adet yabancı plakalı kara
taşıtını geçici olarak Türkiye’ye getirebilir. Taşıt getirecek kişilerin öncelikle KKTC’de yerleşik olma koşulunu sağlaması gerekir.
KKTC’de yerleşik olma; olağan durumda KKTC’de ikamet eden kişinin Türkiye’ye giriş yapmak istediği tarihten geriye doğru son 1 yıl içerisinde en az 185 gün fiilen KKTC’de bulunmasını ifade eder. KKTC’ye çalışmak, öğrenim görmek amacıyla veya geçici görevle gidip kesin dönüş yapan TC vatandaşları, ikametlerini Türkiye’ye naklettiklerinden yabancı plakalı kara taşıtlarını geçici olarak Türkiye’ye getiremezler.

Her girişte 185 gün yurtdışında bulunma şartı TC gümrük idaresince kontrol edilir ve bu şartı sağlayanların taşıtlarına giriş izni verilir. TC vatandaşları yurda giriş çıkış bilgilerini türkiye.gov.tr adresinden sorgulayabilirler.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için;

https://www.gtb.gov.tr/data/
5b18ee1cddee7dcde0ea38e0/
YABANCI%20PLAKALI%20KARA%
20TA%C5%9EITLARI%20%C4%B0%C3%
87%C4%B0N%20YOLCU%20REHBER%C4%B0.pdf

KKTC’de ikamet eden kişiler, ikamet yerlerinde adlarına kayıtlı bir adet yabancı plakalı kara
taşıtını geçici olarak Türkiye’ye getirebilir. Taşıt getirecek kişilerin öncelikle KKTC’de yerleşik olma koşulunu sağlaması gerekir.
KKTC’de yerleşik olma; olağan durumda KKTC’de ikamet eden kişinin Türkiye’ye giriş yapmak istediği tarihten geriye doğru son 1 yıl içerisinde en az 185 gün fiilen KKTC’de bulunmasını ifade eder. KKTC’ye çalışmak, öğrenim görmek amacıyla veya geçici görevle gidip kesin dönüş yapan TC vatandaşları, ikametlerini Türkiye’ye naklettiklerinden yabancı plakalı kara taşıtlarını geçici olarak Türkiye’ye getiremezler.

Her girişte 185 gün yurtdışında bulunma şartı TC gümrük idaresince kontrol edilir ve bu şartı sağlayanların taşıtlarına giriş izni verilir. TC vatandaşları yurda giriş çıkış bilgilerini türkiye.gov.tr adresinden sorgulayabilirler.

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için;

https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/yolcu-beraberi-tasitlar

Türkiye'ye girerken gümrük vergisinden muaf olarak ne götürebilirim?
Tütün Ürünleri
1- Sigaralar 600 adet
2- Sigarillolar (her biri 3 gr.dan ağır olmayan purolar) 100 adet
3- Puro 50 adet
4- Kıyılmış tütün (200 yaprak sigara kağıdı ile) 250 gr.
Alkol ve Alkollü İçecekler
1- Alkol derecesi % 22’yi geçen alkol ve alkollü içkiler 1 lt.
2- Alkol derecesi % 22'yi geçmeyen alkol ve alkollü içkiler 2 lt.
Kozmetik
1- 600 ml’yi aşmamak kaydıyla kolonya, parfüm, lavanta, esans veya losyon ile 5 adet cilt bakım ürünü ve makyaj malzemesi.
Gıda Ürünleri
1- Çay 1 kg.
2- Çözülebilir hazır kahve 1 kg.
3- Kahve 1 kg.
4- Çikolata 1 kg.
5- Şekerden mamul yiyecek 1 kg.
Kurumsal
Akgünler Denizcilik KKTC'nin en büyük yolcu ve yük taşıma kapasitesine sahiptir.
Ofislerimiz
http://www.akgunlerdenizcilik.com/wp-content/uploads/2020/10/Untitled-1.png
Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Kampanya ve haberler için sosyal hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
Akgünler DenizcilikKurumsal
Akgünler Denizcilik KKTC'nin en büyük yolcu ve yük taşıma kapasitesine sahiptir.
Ofislerimiz
http://www.akgunlerdenizcilik.com/wp-content/uploads/2020/10/Untitled-1.png
Ofislerimiz
Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Kampanya ve haberler için sosyal hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar

© Akgünler Denizcilik, 2020 | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım

© Akgünler Denizcilik, 2020 | Tüm hakları saklıdır.Designed by Baba Bilgisayar – Kıbrıs Web Tasarım